בעזרת התהליך הייחודי הזה הצלחתי להיכנס להריון מבלי ללכת לרופא, לקחת הורמונים, לעבור טיפולי פוריות מסוכנים, גלי כיצד גם את יכולה להיכנס להריון באופן טבעי ולהפסיק להיות מתוסכלת

 

שלום,

שמי הודיה ואם הגעת לכאן את מחפשת פיתרון לאיך להיכנס להריון

ואני רוצה להראות לך כיצד את יכולה לנצח את הבעיה שלך

 

אני יודעת כמה זה מתסכל לקבל וסת שוב ושוב או לעשות עוד סבב של הטיפולים ולדעת שעוד חודש עבר ושום דבר לא השתנה…

 

גם אני חוויתי את זה, במשך זמן ארוך שנראה לי כנצח ניסיתי כל מיני דברים כמו לחשב ביוץ, לחשוב חיובי, לנסות לראות את הטוב שיש בחיים שלי, לשמור על הסוד שיש לי בעיה ולהראות שאני פשוט עדיין לא רוצה ילד אך שום דבר לא עבד, ולא רק שזה לא עבד זה גרם לי להרגיש  מתוסכלת, בודדה, ועם כל יום שעבר הרגשתי יותר ויותר תקועה בבעיה שלי.

 

אחרי זמן מה שעבר שמעתי מאחת השכנות שלי על סדנה שמטרתה להוציא אנשים מתקיעות. הלכתי לשם, דיברתי על כל מיני דברים אבל פחדתי לספר את הסיבה האמיתית שבגללה הייתי שם. ועדיין הסדנה עזרה לי ונכנסתי להריון כבר אחרי חודש. היתרון של הסדנה היה בכך שמישהי היתה מקשיבה לי פעם בשבוע במשך שעה. לאחר הסדנה, חשבתי שהכל מצוין, אבל אחרי שרציתי להיכנס לעוד הריון, כל הסיפור שלי חזר על עצמו. שוב מצאתי את עצמי נאבקת להוכיח שאני לא כישלון, בעית ביוץ חזרה, ניתקפתי בפחדים שלא יהיו לי יותר ילדים וכמובן ששמרתי על הכל בסוד. לאחר מכן הלכתי ללמוד את תחום ה-NLP, שזה הנחית אנשים דרך השפעה על תת-מודע. היתרון של השיטה – היא בטיפול ושחרור של הדברים מהשורש שלהם. רק אחרי שעברתי תהליכי מודעות בשיטת הNLP הצלחתי להיפתר מהלחץ, תסכול ופחד שהיו אצלי. אז השילוב בין 2 השיטות הוא המנצח.

 

היום אני מציעה תהליך ליווי עד ההיריון שהוא כולל גם תהליכי מודעות בשיטת ה-NLP וגם שיחות אישיות. השילוב הזה הוא מנצח ולא פעם הוכיח את עצמו.

יחד עם זאת אני לא מקבלת לתהליך ליווי כל אחת וכדי לבדוק אם את מתאימה לתכנית – אני שולחת לך שאלון למילוי כדי שאוכל להכיר אותך יותר טוב. לאחר שתמלאי את השאלון ותחזירי אותו אליי – אקבע לך שיחת אבחון-ייעוץ טלפונית, ורק אחרי השיחה תוכלי להחליט אם את מעוניינת התהליך הליווי או לא.

 

אז אם גם את רוצה לקבל תוצאות כמו שלי, מלאי את הפרטים בטופס באתר זה כדי שאוכל לבדוק את התאמתך לתהליך הליווי.

מלאי את הפרטים ונשתמע.

                                                             הצעה בלעדית!!!

לכל מצטרפת לתהליך ליווי אישי שלי -> אני בונה תכנית אישית -> אם את לא נכנסת להריון תוך חצי שנה – אני מחזירה את כספך בחזרה!!! כן, עד כדי כך אני מאמינה בכלים שברשותי!

אין לך מה להפסיד: או שתכנסי להריון למרות הסקפטיות שלך או שלפחות תקבלי את התשלום בחזרה

                          אז מה את אומרת מתאים לך להיכנס להריון בחצי שנה הקרובה?

 

הודיה בכור | בחזרה לפוריות

 

 

 

הודיה בכור,

המומחית ליצירת שינוי בתחום הפוריות